Ampm Pauliceia Centro - Studios Por Temporada

  • Gratis WiFi in de kamers
  • 24-uursreceptie
  • Versneld in- en uitchecken
  • Buitenzwembad
  • Fitnesscentrum

Ampm Pauliceia Centro - Studios Por Temporada São Paulo liggen op ongeveer 10-minuten loopafstand van Julio Prestes treinstation en slechts 600 meter afstand van de Pinacoteca do Estado. Het appartement biedt een solarium en ligt vrij dicht bij de Rua 25 de Março.

Deze accommodatie biedt uitzicht op de stad en bestaat uit een balkon voorzien van airconditioning.

In het appartement worden kitchenette aan gasten aangeboden.

Ampm Pauliceia Centro - Studios Por Temporada zijn bieden een kitchenette met alle benodigde keukengerei om maaltijden te bereiden.

Het Trianon Park ligt op 3 km afstand van dit appartement en het Liberdade district is op circa 25 minuten lopen verderop. Ampm Pauliceia Centro - Studios Por Temporada hebben een centrale locatie net om de hoek bij Luz metrostation. De accommodatie bevindt zich op 3,1 km afstand van het Memorial da América Latina. Terminal Correio bushalte bevindt zich vlak om de hoek van dit appartement.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Ampm Pauliceia Centro - Studios Por Temporada São Paulo
Acomodacao Babablu
Mobiele prijsaanbieding

Acomodacao Babablu

9.5
Voortreffelijk 103 beoordelingen
143 m van de accommodatie
USD 27 USD 24
per nacht
0505-1 E 505-2 - Aconchegante Studio
Mobiele prijsaanbieding

0505-1 E 505-2 - Aconchegante Studio

7.6
Goed 29 beoordelingen
374 m van de accommodatie
Loft 37 Centro Historico
Mobiele prijsaanbieding

Loft 37 Centro Historico

8.7
Fantastisch 106 beoordelingen
385 m van de accommodatie
USD 47 USD 42
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • Gratis WiFi in de kamers

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Activiteiten

    • Fitnesscentrum

    Accommodatie diensten

    • 24-uursreceptie
    • Versneld in- en uitchecken
    • Wasserij
    • Boodschappenservice

    Recreatie

    • Buitenzwembad
    • Solarium

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Tuinmeubelen

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 21:00
    Uitchecken: tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • ❓
      Waar is Ampm Pauliceia Centro - Studios Por Temporada gelegen?
      Ampm Pauliceia Centro - Studios Por Temporada is naast de Pinacoteca do Estado gelegen.
    • ❓
      Welke attracties liggen er in de buurt van Ampm Pauliceia Centro - Studios Por Temporada?
      Populaire plekken in de buurt van Ampm Pauliceia Centro - Studios Por Temporada zijn onder andere het Memorial da América Latina, het Trianon Park, het Liberdade district.
    • ❓
      Biedt Ampm Pauliceia Centro - Studios Por Temporada parkeergelegenheid?
      Ampm Pauliceia Centro - Studios Por Temporada biedt een privéparkeerplaats voor de gasten.
    • ❓
      Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Lotus Restaurante Vegetariano en Lotus Vegetarian Chinese Restaurant restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • ❓
      Is er een keuken in Ampm Pauliceia Centro - Studios Por Temporada?
      Bij Ampm Pauliceia Centro - Studios Por Temporada kunnen gasten gebruik maken van een kitchenette uitgerust met een koelkast.
    • ❓
      Zullen we genieten van het uitzicht vanuit onze kamer in Ampm Pauliceia Centro - Studios Por Temporada?
      Ja, kamers van Ampm Pauliceia Centro - Studios Por Temporada bieden uitzicht op de stad.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Ampm Pauliceia Centro - Studios Por Temporada São Paulo

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten